Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

1. Rinkdami, naudodamiesi ir tvarkydami asmens duomenis UAB „Angarai ir paviljonai“ laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymo.

2. Jūs galite lankytis šiame tinklalapyje nesuteikęs apie save jokios informacijos, tačiau, jeigu norite sužinoti tikslias prekių kainas arba pasiteirauti kitos informacijos UAB „Angarai ir paviljonai“ prašys jūsų pateikti sistemoje nurodytus kontaktinius duomenis: vardą, el. pašto adresą, telefono numerį.

3. Lankydamasis šiame tinklalapyje ir (ar) naudodamasis jame esančia informacija ir (ar) paslaugomis, jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šia Privatumo politika, ją supratote ir su ja sutinkate. UAB „Angarai ir paviljonai“ pasilieka teisę savo nuožiūra keisti šias Privatumo politikos nuostatas, todėl, lankydamiesi šiame tinklalapyje, turite pareigą kaskart įsitikinti, jog esate susipažinęs(-usi) su naujausia Privatumo politikos versija, kuri taikoma jūsų apsilankymo šiame tinklalapyje momentu.

Slapukų politika

4. Šiame tinklalapyje UAB „Angarai ir paviljonai“ gali naudoti slapukus (angl. cookies). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į asmens naudojamo interneto tinklo naršyklę ir saugomos Kliento įrenginyje. Slapukai perkeliami į asmens kompiuterį pirmą kartą apsilankius šiame tinklalapyje. Vėliau slapukai naudojami asmens įrenginyje identifikavimui, jie yra skirti svetainės funkcionalumui ir naudojimui pagerinti, taip pat analizės tikslais, palengvina asmens prieigą prie šio tinklalapio ar jame esančios informacijos.

5. Kaip ir daugelis tinklalapių valdytojų UAB „Angarai ir paviljonai“ stebi šio tinklalapio lankomumą ir renka informaciją apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas ir pan. Tokia informacija yra renkama automatiškai, apsilankymo tinklalapyje metu. Ji padeda tinklalapio valdytojui suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu bei suteikia galimybę gerinti UAB „Angarai ir paviljonai“ teikiamas paslaugas.

6. Tinklalapyje besilankantis asmuo toliau naršydamas šioje svetainėje ir nekeisdamas esamų nustatymų sutinka, kad būtų naudojami slapukai.

7. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau asmuo gali pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tačiau tokiu atveju kai kurios funkcijos gali neveikti.

8. Visa informacija apie svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis pateikiama lentelėje žemiau:

Slapuko pavadinimas Galiojimo laikas Tikslas
_dc_gtm_UA-59842725-1 Kol aktyvi „web“ sesija Statistikai
_ga 2 metai Statistikai
_gid 24 valandos Statistikai
jv_enter_ts_* 24 valandos Veikimui
jv_utm_* 24 valandos Statistikai
jv_visits_count_* 2 metai Statistikai
IDE 1 metai Statistikai