COMPACT EKO PLIUS Šiltas plieno angaras

Tvirtas ir šiltas plieno konstrukcijų angaras COMPACT EKO PLIUS. Angaras ypač tinkamas gamybos ir logistikos įmonėms. Gali būti įrengiamos administracinės patalpos. Karkasas iš plieno konstrukcijų, sienos ir stogas iš Sandwich tipo plokščių. Greitas ir nebrangus sprendimas gamybiniam pajėgumui padidinti.

Compact Eko Plius – Šiltas plieno angaras

Tvirtas ir šiltas plieno konstrukcijų angaras. Angaras ypač tinkamas gamybos ir logistikos įmonėms. Gali būti įrengiamos administracinės patalpos. Angaro sienos ir stogas įrengiami iš Sandwich tipo plokščių kas užtikrina ypač gerą pastato šilumos izoliaciją. Angaro konstrukcijos projektuojamos pagal konkrečios vietovės sniego ir vėjo apkrovas, gaminamos laikantis ISO 14001:2004 ir EN8501-1 standartų. Sandwich tipo plokštės gaminamos laikantis ISO 9001 standartų. Greitai pastatomas kokybiškas angaras jūsų gamybos pajėgumams padidinti.

Angaro tvirtinimas prie pamatų

Angaras montuojamas ant monolitinio betono plokštės arba ant įrengtų pamatų. Kolonos tvirtinamos prie pamato inkariniais varžtais, kurie įbetonuojami į pamatus ar betono plokštę. Inkarinius varžtus pateikiame mes.

Metalo konstrukcijos

Angaro kolonos ir snatvaros pagamintos iš S235 klasės plieno, paviršius paruošiamas iki SA 2 ½ klasės, gruntuojamas ir dažomas. Standartinis plieno konstrukcijų padengiamos 40 μm storio grunto sluoksniu ir 80 μm dažų sluoksniu. Bendras dažų dangos storis 120μm storio. Pagal specialų užsakymą dažų sluoksnis dengiamas iki 160 μm storio arba cinkuojamos. Angaro plotis gali būti nuo 6 iki 50 metrų be papildomų tarpatramio kolonų. Ergonomiškos metalo konstrukcijos leis išnaudoti visą pastato tūrį. Sienos aukštis gali būti iki 15 metrų aukščio. Angarai gali būti sublokuojami. Stogo tipas dvišlaitis 12 -15% . Mažiausias galimas šlaitas iki 1,5%.

Angaro sienų ir stogo montavimas

Angaro Compact Eko sienos ir stogas įrengiami iš Sandwich tipo plokščių, kurios yra gaminamos laikantis ISO 9001 standartų. Sandwich plokštės pagal jūsų poreikius parenkamos su poliuretano, putų polistireno ar akmens vatos užpildais, parenkama spalva ir plokštės išorinės ir vidinės dalies profilis. Plokščių storiai 40, 50, 60,80,100, 120, 150, 200, 250 mm.

Daugiau info

Saulius Girdvainis
+370 616 54770
sgirdvainis@angar.lt

Šilti angarai